Etiket: Yaranamadım Long Play

Allah Muhtaç Etmesin


Gözlerime ceza ver,artık seni görmesin. Çektiğim bu çileli,günler geri dönmesin. Senden haber getiren,selamların gelmesin. Hayatıma girecek,dünyada bir senmisin? Aşkıma bir ceza ver,kalbim seni sevmesin. Senin yalan aşkına ALLAH muhtac etmesin… Bende kalsın hayaller,ümitlerim sönmesin. Bu hayatın tadını,ızdırabım bölmesin. Ellerini istemem,ellerime değmesin. İçimdeki bu acı,daha fazla sürmesin. Aşkıma bir ceza ver,kalbim seni sevmesin Senin yalan aşkına… Read More »

Yaranamadım


Görmedim yürekten candan seveni Yalancı dostluklar aldattı beni Kul ettim ellere ben bu bedeni Yinede kimseye yaranamadım Dostunum diyenler aldattı gitti O sahte sevgiler böylece bitti Ömrümün üstünden seneler geçti Yine de kimseye yaranamadım Hataya düşmüşüm bunca sevmekle Aramı açtılar benim gülmekle Ömrümü geçirdim boyun bükmekle Yinede kimseye yaranamadım Dostunum diyenler kayboldu gitti O sahte… Read More »

Ağlattı Kader


Gözlerimde duman duman yaş Arzularım hep yarım kaldı ALLAH’ım ne günah işledim Yüreğimi sancılar sardı Ağlattı kader, ağlattı kader Gülmek istedikçe ağlattı kader Mutluluk sır oldu ben bilemedim Gülmek istedikçe ağlattı kader Doğduğuma pişman olmuşum Hayat yolunda yorulmuşum Yaşamayı ümit ederken Bir aşk için ziyan olmuşum Söz-Müzik: Ali Tekintüre

Çare Sende Allahım


ALLAH’ım ben sana yalvarıyorum Kısmetim bağlanmış çözemiyorum Kimsesiz kalmışım senin dünyanda Derdime bir çare bulamıyorum Yıllardır derdime çare aradım Kimsenin elinden derman bulmadım En son ümidimi sana bağladım Çare kulda değil sende ALLAH’ım Bir tek umudumu sana bağladım Çare kulda değil sende allahım Çok sevdiğim halde hiç sevilmedim Yanımda arkadaş dost göremedim Mutluluk benimde hakkım… Read More »

Alışacağım


Adın düşmesede benim dilimde Seni unutmaya çalışacağım Kalbim titresede hep hasretinle Sensiz yaşamaya alışacağım Kolay olmayacak seni unutmak Belki gece gündüz ağlayacağım Ne olursa olsun artık sevgilim Sensiz yaşamaya alışacağım Nasıl olsa senle birleşemeyiz Ben bu ayrılığa katlanacağım Ayrılık derdine mahkum bu kalbim Sensiz yaşamaya alışacağım. Söz: Gönül Şen Müzik: Uğur Bayar

Nankör


Sözümüzü unuttun sanki hiç konuşmadık Birden olduk yabancı sanki hiç tanışmadık Boşunamı sevmişik aşka umut vermiştik Kım bunları unutur nankör odur demiştik Nankör kim düşünsene ikimizden hangisi Bu aşka nankör olan hangimizin sevgisi Niceleri istemişti kimseye vermemiştim Bir sözünle kalbimi söküp sana vermiştim. Söz: Tahir Paker Müzik: Uğur Bayar

Sana Benziyor


Bak yine soldu güneş yine akşam oluyor Ömrümün kadehine sensiz bir gün doluyor Sen yoksun diye inan dertliyim kederliyim Gelmezsen kahrolurum yıkılırım sevgilim Tadın sinmiş suyuna, taşına, toprağına Bu şehirde ne varsa hepsi sana benziyor Seni unutmak için ne yaptımsa olmuyor Tüm çabalar boşuna elden bir şey gelmiyor Sen yoksun diye inan dertliyim kederliyim Gelmezsen… Read More »

Bakkal Mahmud’un Kızı


Bir sigara iç oglan Gel kapıdan geç oglan Seni bana vermezler Bu sevdadan geç oğlan Acı pınarın kızı İnzibat sardı bizi Bakkal mahmudun kızı Yaktı yandırdı bizi Mor daglara yuva yapmış, kekliğim Nenni bebek of Gönlüm yaralı bagrım yanıyor Vefasız o yari eller sarıyor Nenni bebek, nenni oyy. Söz-müz: Anonim NOT : Müslüm Gürses’in en… Read More »

Bir Durak Görmüyorum


Bu dünyanın zevklerini hiç tatmadan yaşıyarum Suçum nedir dertlerimi hep sırtımda taşıyorum Her zaman yürü derler bir günde dur demezler Ne yapsam atamadım onlarda hiç inmezler Altında ezilerek bu yolu gidiyorum Nerede inecekler bir durak görmüyorum Ne kadar daha dayanırım bu dertleri götürmeye Hiç durmadan geliyorlar üzerime yüklenmeye Belimde bükülüyor kalbimde yavaşladı Yoruldu tüm bedenim… Read More »