BABA SAYFA » ALBÜM ANSİKLOPEDİSİ » ORİJİNAL ALBÜMLERİ

Güldür Yüzümü Albümü

[Toplam: 0 oydan Ortalama oy: 0]

A YÜZÜ

1- Güldür Yüzümü
Söz: Ali Tekintüre
Müzik: Yavuz Taner

2- Ben Senin Kulun Muyum?
Söz: Ali Tekintüre
Müzik: Yavuz Taner

3- Kalleş Dünya
Söz – müzik: Bayram Şenpınar

4- Sevmek Ne Güzel
Söz:Ali Tekintüre
Müzik: Yavuz Taner

5- İbadet
Söz –müzik: Bayram Şenpınar

B YÜZÜ

1- Unutamazsın
Söz: Ali Tekintüre
Müzik: Yavuz Taner

2- Maziden Biri
Söz/müzik: Ali Tekintüre-Yavuz Taner

3- Tövbe Ettim
Söz-Müzik: Ali Tekintüre-Yavuz Taner

4- Gözünden Tanırım
Söz: Cengiz Tekin
Müzik: Cengiz Tekin

5- Anlasana
söz-müz:Bayram Şenpınar

DİĞER BİLGİLER

Şirket: Elenor
Yıl: 1985
Tür: Orjinal
Stüdyo: Elenor
Prodüksiyon: Atilla Alpsakarya

[Toplam: 0 oydan Ortalama oy: 0]

  1. İNANILMAZ BİR ALBÜM BU ALBÜMDE SEÇİM YAPMAK İÇİN HEPSİ ŞIKKI OLMALI BENCE 🙂 GÜLDÜR YÜZÜMÜ-BEN SENİN KULUN MUYUM-İBADET-UNUTAMAZSIN-MAZİDEN BİRİ VEEE TÖVBE ETTİM MANYAKKK ŞAHSEN BEN TÖVBE ETTİM DİYORUM AMA DİĞERLERİ DE EN AZ ONUN KADAR MÜKEMMELLL

  2. ne zaman bu albüm aklıma gelse dinlememe bile gerek kalmıyor gözlerim hep uzaklara dalıp gidiyor teşekkürler üstat bize bu güzellikleri yaşattığın için

  3. yıkılmazzzzzz sandıgınnn o insannnn çökmüşşşşşşşşşşş.. baba allahına kurbannn bu albümde en sevdigim parçası maziden biri yok böle bi parça içmeden sarhoş ediyooo adamııı.

  4. Bu albüm Müslüm babanin en duygulu en can alici en veremlik albümü diyebilirim DAMAR in ta kendisi bu albümde mevcut bence ..
    Müslüm baba nin o içimi daglayan yorumuyla ve Merhum Yavuz taner in o harika arabesk duygusuyla yaptigi bestelerle bu güzel albümü bize sunduklari için her ikisine de sonsuz tesekkürlerimi sunarim ..

  5. gitme ve güldür yüzümü albümleri aynı anda doldurulmuştur ve aynı yıl piyasaya sürülmüştür 2 albümünde bütün şarkıları damar anca bu kadar olur .bu iki albümde bulunan damar şarkıların üstüne şarkı bulamazlar ne geçmişte nede bundan sonra….

  6. babanın en güzel 5 kasedinden biridir.güldür yüzümü ben senin kulunmuyum unutamazsın kasedin hit parçalarıdır ama ben TÖVBE ETTİM şarkısına hasta olmuştum.bu kasette..

  7. Müslüm Babam sen her albümünün baska yeri var. 15 yildir dinliyorum seni cok ozluyor ve sensiz olmuyor guldur yüzümü babam

  8. Müslüm babayı Müslüm baba yapan dört albümden biri(Yaranamadım,Gitme,Güldür Yüzümü,Küskünüm)1984/85/86 yıllarında çıkan dört albüm.Zaten Arabesk müzikte 1985 yılı Zirvedir.Orhan G-Beni biraz anlasaydın,İbo;Mavi mavi vs..Albümde her şarkı güzel ama benim favorim;ben senin kulunmuyum..Rahmetli Yavuz Taner emeği çok fazla bu albümde..Baba da daha 32 yaşında bu albümü yaptığında..

Yorum yapınız

Email adresiniz paylaşılmayacak.